Služby

Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní realizaci elektrických rozvodů v bytech, rodinných domech a komerčních objektech. U stávajících elektrických rozvodů, provádíme jejich rekonstrukce, opravy a údržbu.

Vyrábíme a montujeme elektrické rozvaděče (elektroměrové rozvaděče, rozvodné skříně atp.). Bezpečně zapojíme zásuvky, vypínače, svítidla, solární panely, podlahové vytápění atp.

Dále se zabýváme montáží, opravami a údržbou hromosvodových soustav.

Mimo všech výše uvedených služeb, nabízíme také vyřízení žádosti o připojení objektu k rozvodným sítím ČEZ, včetně veškerých formalit, za Vás.

Revize

Provádíme revize hromosvodů, elektrických zařízení, spotřebičů, nářadí a strojů. Ty jsou nezbytné vždy před uvedením jednotlivých zařízení do provozu. Dále provádíme periodické kontroly a revize, které se by se měly opakovat vždy po určitém časovém období. Po každé kontrole Vám vystavíme revizní zprávu nebo revizní protokol.

Díky revizi máte absolutní jistotu, že je dané zařízení v pořádku a nemusíte se obávat případného vzniku problémů.

Solární systémy

Provádíme návrhy a montáže ostrovních fotovoltaických elektráren. Tyto systémy se využívají jako nouzové řešení všude tam, kde není možnost připojení k běžné rozvodné síti elektrické energie nebo v místech, kde by bylo připojení příliš nákladné.

Dále navrhujeme a montujeme solární systémy na rodinné domy a jiné stavby.

Slaboproud

Nabízíme odbornou montáž jakýchkoliv slaboproudých instalací, ať už se jedná o zabezpečení Vašeho domu, nebo o telekomunikační systémy. Postaráme se např. o instalace televizní antény, datové sítě, telefonní sítě, domovního zvonku, ozvučovacích systémů, elektronické zabezpečovací signalizace, kamerového systému, elektronické požární signalizace atd.

Montáže provádíme v rodinných domech, bytech, kancelářích a dalších soukromých i firemních objektech.

  • ELETROINSTALACE Červenka
  • Nepomuk a okolí
  • tel.: 602 277 852